Darmowe programy pobierz

     
 

     Darmowe Programy do OCR

       
       
       
       
  OCR darmo  jest Programy Windows dla OCR wolnego, zawiera instalatora Windows i jest bardzo prosty w użyciu i obsługuje wielostronicowe TIFF jest, faksów, jak i większość typów obrazów w tym skompresowany TIFF, który silnik Tesseract na własną rękę nie może odczytać.                                         ScanWiz jest Programy do OCR bardzo prosty w użyciu i obsługuje skanowanie do pdf i można zapisywać dokumenty w skompresowanym formacie TIFF, a także wielu innych popularnych plików graficznych.
       
  Bezpłatne pliku OCR to program do OCR umożliwia możliwość rozpoznawania tekstu zawartego w każdym zeskanowanego dokumentu lub obrazu, a może to w pełni wybieralne, przeszukiwać i edytować. Gdy dokumenty, z którymi zwykle pracują są w formacie PDF lub zeskanowanego obrazu, zawsze można odwołać się do free OCR do przeprowadzenia tych procesów. Bezpłatne pliku OCR posiada bardzo szybki silnik rozpoznawania optycznego i pozwala możliwość konwersji dowolnego pliku PDF do dokumentu tekstowego bez problemów.   Przeglądarka PDF-XChange OCR Twój wizerunek w oparciu / zeskanowany PDF jest, aby w pełni tekstowe pliki PDF.
       
  Zaawansowane OCR bezpłatny   jest Programy do OCR, eksport zeskanowanego pliku PDF lub pliku obrazu do TXT lub Microsoft Word. PDF OCR to proste narzędzie, które zajmuje plik PDF, a następnie generuje nowy, który ma dodatkową warstwę tekstową, więc przeszukiwać według swojego czytnika PDF i mogą być indeksowane przez program wyszukujący, ale nadal jest identyczna po wydrukowaniu.   EasyScan   jest Programy do OCR prostego narzędzia do skanowania obrazu. EasyScan jest interfejs akwizycji na skanerze przy użyciu standardowych Twain możliwości interfejsu ze skanerów kierowców.
       
  WinScan2PDF jest Programy do OCR WinScan2PDF jest bardzo małe (~ 40k) i przenośny program, który pozwala na skanowanie dokumentów i zapisywanie ich na komputerze jako plik PDF za pomocą zainstalowanego skanera.   jOCR   Przechwytywanie obrazów z obszarów tekstowych oraz przesyłania ich do TXT. JOCR pozwala uchwycić obraz na ekranie i przekształcić przechwycony obraz do tekstu. Warto ożywić chronione pliki, których tekst nie mogą być kopiowane.