Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy dla dzieci rysunek

       
       
       
       
  Tux Paint jeden z najlepszych darmowych programów do rysowania dla dzieci, jest wolny, wielokrotnie nagradzany program do rysowania dla dzieci w wieku od 3 do 12 (na przykład przedszkola i K-6). Tux Paint jest używany w szkołach na całym świecie jako działalności rysunku umiejętności obsługi komputera. Łączy interfejs łatwy w obsłudze, zabawne efekty dźwiękowe i zachęcający maskotka, który prowadzi dzieci jak korzystać z programu.   Tux Typing to program do rysowania dla dzieci, aby nauczyć się wpisać do zabawy dla dzieci! Ta gra edukacyjna jest z dwóch różnych gier dla ćwiczenia w pisaniu, i wielki czas robi to.
       
  Tux Paint Stamps jeszcze więcej zabawy z Tux znaczków malowania   Proste Farba jest proste Programy do rysowania dla dzieci, to mały program przeznaczony jest do malowania uczyć małe dzieci do obsługi myszki i zabawy z kolorami i kształtami.
       
  Samochody 2 Kolor   Możesz pokolorować autos kreskówek Wybór farbę chcesz.   Rysunek dla dzieci jest bezpłatne Programy do rysowania dla dzieci z wielu miłych opcji. Można wyciągnąć z wielu różnych piór, można stemplować rysunków, tworzenie wszelkiego rodzaju efektów tekstowych, i wiele więcej.
       
  Connected Kids Coloring Book  to Programy do rysowania dla dzieci bezpłatny druku i kolor kolorowanki. Zdjęcia młodych przedszkolnym artysty, a także starszego artysty. Kolorowanka to zbiór dwudziestu elektronicznych kolorowanki. Książka ta obejmuje zwierzęta, kwiaty, samochody, samoloty i malownicze miejsca.   Kea Coloring Book  to Programy do rysowania dla dzieci, istnieje ponad 300 kolorowanki do pobrania, można nawet tworzyć własne.