Darmowe programy pobierz

     
 

     Programy dla okładek CD

       
       
       
       
  CdCoverCreator   jest Programy dla CD obejmuje potężne narzędzie do tworzenia własnych płyt CD obejmuje zarówno audio i danych CD. Użyj CdCoverCreator do tworzenia okładek, wkładek, etykiet, a nawet broszury.   coverXP bezpłatny  jest Programy do okładki płyt CD, drukowanie okładek nigdy nie było tak łatwe i tak pełna, po prostu przeciągnij osłony wewnątrz oprogramowania bezpośrednio z przeglądarki i kliknij ikonę drukarki, nowe okładki zostaną wydrukowane w sekundach.
       
  UnderCoverXP   jest Programy dla CD obejmuje mały program do łatwego drukowania okładek płyt CD i DVD. Obsługuje JPEG, GIF, PNG i BMP i automatycznie przeskalować przednie osłony, Tył okładki, przód + w środku, półprodukty, DVD pudełka, obrazy cyfrowe i etykiet CD / DVD do odpowiednich rozmiarów.   DeepBurner bezpłatny jest Programy do CD obejmuje zaawansowane i potężne CD i DVD pakiet. Usuwa kłopotów tworzenia Autoruns, tworzenia i drukowania własnych etykiet i broszur. Jesteś w stanie spalić wszystkie dane, skopiować dowolną płytę, tworzenie kopii zapasowych, tworzenie zaskakujących albumów fotograficznych, aby obrazy ISO i płyt DVD Video z tym łatwy w obsłudze profesjonalnego oprogramowania!
       
  CD i DVD Label Maker to program do okładek i etykiet CD i DVD oprogramowania do projektowania pudełku, pomogą Ci stworzyć piękne i profesjonalne etykiety CD / DVD.   DVD Slim Free, jest Programy do CD obejmuje proste, łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia okładek na płyty CD, DVD jak VHS, PS1, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo Wii, BlueRay i wiele więcej. Program ten pokrywa udostępnia następujące opcje: Użyj własnych zdjęć z dysku twardego; wyszukiwania okładek w internecie.
       
  Album Cover Art Downloader to program do okładek płyt CD, które będą pół-automatyczne pobieranie okładek albumów w kolekcji muzycznej. Wszystko co musisz zrobić, to skierować go w katalogu głównym katalogu muzyki i dla każdego katalogu, program pobrać zestaw odpowiadający okładki z Internetu.   Album Art Downloader to program do CD obejmuje pobrać okładki albumów swoich ulubionych albumów. Można wyszukiwać wielu źródeł online dla okładek.