Darmowe programy pobierz

     
 

     Programy dla pamięci USB

       
       
       
       
  PortableApps.com jest Programy do pamięci USB, pozwala nosić swoje ulubione aplikacje na urządzeniu przenośnym lub chmurze dysku i korzystać z nich na dowolnym komputerze. Teraz możesz mieć własną przeglądarkę z wszystkich zakładek i rozszerzeń, swojego pełnego pakietu Office, edytor zdjęć, całej kolekcji muzycznej, swoich ulubionych gier, narzędzi rozwojowych i więcej.   Ponowne włączenie jest Programy do pamięci USB, zaprojektowana do naprawy pozostało szkody spowodowane przez wirusy, malware, trojanami.
       
  Lupo PenSuite jest Programy do pendrive, przenośny zbiór wolne Programy dla każdego wszystko-w-jednym dla każdych potrzeb całkowicie darmowe i przenośne przetłumaczonych na 28 języków bez spyware, adware lub wirusy, łatwe w użyciu i personalizacji i ponad 160 programów gry zawiera tysiące programów i gier dostępnych.    
       
  PeToUSB jest Programy do startowego USB    aplikacji do formatowania i tworzenia bootowalnego, nośniki pamięci USB flash i dysków twardych USB i ewentualnie kopiowania wyjście z udanej BartPE / WinPE zbudować do urządzenia. Istnieją opcje do tworzenia kopii zapasowych / przywracania MBR na urządzeniu.   EasyBCD jest Programy do startowego USB podwójnego rozruchu komputera w sekundach. Uruchomić zarówno z i na dyski USB, obrazów ISO, dysków wirtualnych, i więcej. Uruchomić w dowolnym miejscu. Tworzenie startowego laski z narzędzia do naprawy USB, które można zabrać ze sobą wszędzie. Chronić przed katastrofą. Tworzenie wpisów na uruchomienie narzędzi do odzyskiwania lub w trybie awaryjnym, aby przygotować się na deszczowy dzień. Bezbolesny edycji. Dodać, zmienić nazwę, usunąć, konfiguracji i zmienić kolejność wpisów na kaprys. Rozwiązywania trudnych problemów. Użyj EasyBCD rozwiązywać Windows, tworzenie kopii zapasowych i naprawy bootloadera, i więcej. Potężny skryptów z NeoGrub Będziesz mieć prawo do ukrycia partycji, zmienić aktywne flagi, a tworzenie złożonych scenariuszy startowych.
       
  uSbuntu żywo Creator to Programy dla startowego USB tworzy przenośne, bootowalną i wirtualnego pendrive z systemem Linux.   EASEUS Disk Copy jest Programy do startowego USB i tworzenia kopii zapasowych kopii wszystkich z dysku twardego, może pomóc z problemów z rozruchem. Wbudowane funkcje dokonać automatycznego nagrywania bootowalną tworzenia dysków CD / DVD, aby łatwo skopiować całą zawartość dysku. Kopii i kopii partycji dysku: Kopiowanie partycji / dysku jednego do innego sektora na sektor z bootowalnej płyty CD. Sektor wg sektora do kopii fizycznych kopii 1:1 (klony) z twardych dysków i partycji z 100% identyczna z oryginałem.