Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy dla pokaz slajdów darmo

       
       
       
       
  XnView to program do zdjęcia pokaz slajdów darmo zarządzać plikami multimedialnymi i wszystkich możliwych formatów obrazu pokazu slajdów z efektami   IrfanView to program do pokazu slajdów szybkie i elastyczne przeglądarki zdjęć oraz edytor pokazu slajdów (zapisać pokaz slajdów jako EXE / SCR lub wypalić go na płycie CD).
       
  FastStone Image Viewer to Programy za darmo Photo Slideshow zdjęć widza. Inne funkcje programu: wysokiej jakości lupa oraz pokaz slajdów z ponad 150 efektami przejścia, a także przejścia bezstratnego JPEG, efekty cienia, kropla adnotacji obrazu, obsługa skanerów, histogram i wiele więcej.   Photomania DX free to program do pokazu slajdów, przeglądanie zdjęć, katalogowania i edycji - za darmo!
       
  Pictomio jest Programy do zdjęć przeglądarki pokaz slajdów Spectacular 3D.   Wyobraź sobie, Picture Viewer to program do pokazu slajdów bezpłatna, szybka i lekka przeglądarka zdjęć oraz edytor pokazu slajdów.
       
  PhotoMeister jest pokaz slajdów oprogramowania do zarządzania, publikować i edytować zdjęcia z aparatu cyfrowego do stron internetowych, pokazy slajdów, wiadomości e-mail, zdjęcie.   Microsoft Photo Story Tworzenie pokazów slajdów przy użyciu zdjęć cyfrowych. Za pomocą jednego kliknięcia można retusz, kadrowanie, lub obracać zdjęcia. Dodaj oszałamiające efekty specjalne.
       
  Flash Slideshow Maker to program do tworzenia animowanych pokaz slajdów zdjęć pokazów slajdów z plików SWF. Budowanie Galeria Flash Konwersja cyfrowych zdjęć do profesjonalnych galerii Pokaz slajdów z szablonów. Muzyka Flash Slideshow Zbuduj wspaniałe pokazy slajdów XML zdjęć i powiedzieć swoje historie z podłożonym dźwiękiem.   Bolid Slideshow Creator to program do tworzenia pokazu slajdów pokazu slajdów wideo z muzyką. Wyjście w formacie AVI, WMV lub w formacie MKV w rozdzielczości FullHD. Złóż imponującą prezentację produktu dla swoich partnerów biznesowych.
       
  Photo Flash Maker darmowe Programy jest na pokaz slajdów z tworzyć pokazy slajdów flash, zdjęć i muzyki, nagrać auto-run albumu fotograficznego flash do prezent CD / DVD, swojej strony internetowej.