Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy dla streaming video darmowe

       
       
       
       
  BroadCam Video Streaming Software jest Programy do strumieniowej transmisji wideo za darmo, Stream & Broadcast wideo przez Internet. Dodaj na żywo lub nagrany film na swojej stronie kompresji i strumienia wideo do internetu strumieni wideo grać we wszystkich popularnych przeglądarkach transmisji z kamer lub z wejścia wideo.   PeerStreamer jest Programy do przesyłania strumieniowego wideo darmowy, open source jest P2P media strumieniowe ramy napisany w C, opracowana w ramach europejskiego projektu badań NAPA-wina. Obejmuje on silnik strumieniowania dla efektywnej dystrybucji strumieni multimedialnych, aplikacji źródłowy do tworzenia kanałów i aplikacji do wizualizacji odtwarzacz strumieni.
       
  FreeCast jest Programy do przesyłania strumieniowego wideo, wolne, aplikację Java, która umożliwia peer-to-peer streamingu. Umożliwia ona transmisję strumienia do wielu słuchaczy od prostego DSL.   Strumień ~ 2 ~ Stream jest Programy do przesyłania strumieniowego wideo, wolne, następnej generacji na żywo. Stream-2-Stream realizuje multicast +, protokół przesyłania strumieniowego nowej generacji. Multicast + jest bardziej efektywne i wymaga mniejszej przepustowości niż bezpośrednie przesyłanie strumieniowe (np. SHOUTcast / Icecast).
       
  P2P-Radio to Programy do przesyłania strumieniowego wideo darmowe, Peer to Peer żywo. P2P-Radio to program, który może rozpowszechniać strumienie audio i wideo (MP3/Ogg Vorbis / NSV) przez Internet w sposób peer-to-peer. To jest możliwe, aby stworzyć swój własny internetowy stacji radiowych z P2P-Radio!

P2P-Radio jest zaprogramowane w Javie i działa w systemach Windows, Mac OS X, Linux i wielu innych systemach.

 

  Trevbus jest Programy do przesyłania strumieniowego wideo darmowe, jesteś nadawcą lub producentem w tworzeniu? Masz wiadomość, którą chcesz wysłuchania? Czy media głównego nurtu coraz cię?
       
  VideoTyrant  jest Programy do strumieniowej transmisji wideo, które można strumienia wideo za pośrednictwem sieci Bit-Torrent. Ten program nie wymaga specjalnie zakodowanych torrentów czy cokolwiek. Ma GUI Azureusa wszystkie z mocą do strumienia.   GoalBit jest platformą open source darmowy streaming video zdolny do dystrybucji wysokiej przepustowości treści wideo na żywo do każdego zachowania jego jakości. Co można zrobić z Goalbit Media Player. Odtwarzać i nagrywać GoalBit strumieni wideo w Internecie. Na żywo transmitowane siebie.