Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do ekranu nagrywania darmo

       
       
       
       
  CamStudio to program do nagrywania ekranu darmowe, zapis wszystkich aktywności ekranu i dźwięku na komputerze i stworzyć AVI plików wideo zgodnych ze standardami branżowymi i używając wbudowanego w SWF Producent może zamienić te pliki AVI do chudego, myśli, przyjazny przepustowości Flash Streaming wideo ( SWF).   Debut Video Capture jest darmowe Programy do nagrywania ekranu, nagrywanie wideo z kamery, nagrywanie urządzenia lub przechwytywania wideo z ekranu, nagrywanie zasadniczo niczego z przechwytywania wideo z kamery, ekranu lub urządzeń wejścia wideo, takich jak nagrywarki VHS w ciągu kilku minut pobieranie.
       
  Free Screen To Video to program do nagrywania ekranu, nagrywanie działalności ekranu komputera w wideo. Możesz nagrywać cały ekran lub tylko niektórych obszarów ekranu. Formaty wideo FLV i SWF nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji kodeków.   Photobie jest Programy do nagrywania ekranu, edytor zdjęć z zaawansowanym ekranem oraz wychwytywania ramki funkcji edycyjnych.
       
      taksi jest Programy do nagrywania ekranu, narzędzie do przechwytywania przechwytywania wideo / ekranu do nagrywania aplikacji graficznych 3D (np. gier). Potrafi on przechwytywać prawie dowolnej aplikacji Windows przy użyciu DirectX, OpenGL lub GDI i utworzyć plik AVI za pomocą dowolnego zainstalowanego kodeka VFW lub nieruchomych klatek w PNG.
       
  Greenshot jest bezpłatne Programy do nagrywania ekranu, szybko tworzyć zrzuty ekranu z wybranego regionu, okno lub na pełnym ekranie, można nawet zdobyć pełne (przewijanie) stron internetowych z Internet Explorer.   Screenshot Captor jest Programy do nagrywania ekranu darmowe, narzędzie do zgrywania, manipulacji, adnotacji i udostępniania zrzutów ekranu.