Darmowe programy pobierz

     
 

     Programy do kamery USB

       
       
       
       
  ooVoo jest Programym do kamery USB video chat darmowe wielokrotnego klienta, czat wideo z maksymalnie 12 znajomych. Wyślij fajne wiadomości wideo. Nagrać i przesłać do serwisu YouTube. Komunikatory.   Camfrog Video Chat   jest Programy do kamery USB, dołączyć lub stworzyć własne za darmo kamery czatów. Prywatne Free Video i Audio portów Zadzwoń i przekonaj znajomym prywatnie lub poznać kogoś nowego w naszym katalogu użytkownika. Czat wideo 1-na-1 i dołączyć wideo czatów. Nie wymagana jest kamera internetowa, aby zobaczyć ludzi. Camfrog działa za wszystkich firewalli, routerów i sieci bezprzewodowych. Łatwo jest znaleźć nowych ludzi do rozmów wideo z naszego katalogu użytkownika.
       
  ManyCam   jest Programy do kamery USB, dodaj zabawne efekty specjalne do kamery. ManyCam Studio Pro zamienia ManyCam do Pro krosownicy wideo z przejścia i więcej! Nowa karta audio pozwala nadawać nagłośnienie i dodać niesamowite efekty dźwiękowe. Obsługa wideo HD oraz Broadcasting nagrywania wideo i audio na dysku twardym. Klatek na sekundę wzrasta wydajność. Obraz w obrazie jest zmienny rozmiar wraz z możliwością dodawania 4 źródeł. Niesamowite nowe wideo i efekty dźwiękowe!   MyWebcam Nadawca jest Programy do kamery USB, MyWebcam to serwis, który pozwala zobaczyć swoje kamery w dowolnym miejscu na świecie, zarówno przez Internet i na telefon komórkowy.
       
  MyCam jest Programy do kamery USB, robić zdjęcia, nagrywać filmy wideo z kamery i zarządzanie nimi! Migawka w formatach JPEG / BMP. Zapis wideo do formatu MJPEG/MP3 AVI.   Tango Tango na PC Zadzwoń do swoich przyjaciół, którzy mają Tango na ich telefony, tabletki, czy komputery za darmo!
       
  Eyeball Chat Czat głosowy i wideo żyć z rodziną i przyjaciółmi w tym wielopartyjny konferencji. Bądź w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną z wykorzystaniem bogatej obecności i wiadomości błyskawiczne Czat z AIM, Google Talk, MSN i Yahoo! Buddies, grupowej lub indywidualnej wideokonferencji.   Yawcam   jest Programy do kamery USB, publikowania zdjęć wykonanych przy użyciu kamery internetowej w sieci. Streaming video, klatek obrazu, wbudowany serwer WWW, Detekcja ruchu, FTP-Upload.
       
  WebCamImageSave jest Programy do kamery WebCam USB, proste narzędzie do przechwytywania, który pozwala w łatwy sposób przechwycić obraz z kamery co kilka sekund, które wybrać i zapisać go do pliku obrazu (. jpg,. png,. bmp) na dysku dysk.   SplitCam jest Programy do oprogramowania kamery kamery USB oferuje fajne efekty kamery do posiadania więcej pozytywnych emocji podczas rozmów wideo z przyjaciółmi! Dodatkowo SplitCam jest najprostszy sposób, aby podzielić strumienia wideo kamery.