Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do kolażu zdjęć swobodnego

       
       
       
       
  Shape Collage to program do kolażu zdjęć uwolnić tworzenia kolaży graficznych w mniej niż minutę, z zaledwie kilku kliknięć myszką. Zdjęcia są automatycznie i inteligentnie umieszczony za pomocą bardzo szybki patent metody. Użyj zdjęć na komputerze lub z internetu, aby kolaże. Aby kolaże na wszelkie możliwe postaci lub formie.   ScrapbookFlair jest Programy do kolażu zdjęć za darmo udostępniać swoje albumy z rodziną i przyjaciółmi. Zrobić piękne stron notatniku z cyfrowych zdjęć w kilka minut. Bezpłatny dostęp do wspaniałych tła, upiększeń i szablonów projektowych.
       
  Em Free Photo Collage   to program do photo collage śmieszne i bardzo łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia imponujące kolaże zdjęć i cyfrowe albumy ze zdjęciami. można wybrać ulubionego zdjęcia jako tła, zorganizować kilka zdjęć na papierze, a następnie zastosować do nich operacje, takie jak obracanie, zmianę rozmiaru, dodanie ramki, zmiany pozycji i zmianę nakładki porządek, i łącząc je w obraz z szablonów masek. również można wybrać szablonów collage, przeciągnąć i upuścić zdjęcia stworzyć niezapomniane prezenty i pamiątki.   webGobbler jest Programy do kolażu zdjęć, które pozwala na tworzenie zdjęć zdjęcia mozaiki z własnego komputera. Obraz mozaiki zdjęć składa się z malutkich zdjęć, które są dopasowane do siebie w taki sposób, że z daleka, że łączą się aby stworzyć wygląd nowego zdjęcia.
       
  Obraz Inc Tworzenie kompozycji graficznych przy użyciu warstw i masek. Mieszanka wielu zdjęć razem stworzyć ciekawe tekstury nakładek, lub dodawać efekty krawędzi i ramki do zdjęć.   Foto-Mosaik pomaga stworzyć mozaikę zdjęć, które składają się z wielu małych zdjęć (płytki), z własnych zdjęć.

 

       
  Fusion umożliwia łączenie kilku zdjęć tej samej sceny w jednym.   Morpheus Photo Mixer jest compositing oprogramowania, który miesza się twarzy i części ciała między dwoma zdjęciami.