Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do komponowania muzyki wolnej

       
       
       
       
  LMMS jest Programy do komponowania muzyki, programu do swobodnego komponowania i tworzenia muzyki na komputerze PC.   Audacity  to program do komponowania muzyki wolnej do nagrywania i edycji muzyki, cyfrowych formatów audio, w tym WAV, AIFF i MP3. Programy do nagrywania muzyki Program do pobrania za darmo.
       
  WavePad   to program do komponowania muzyki za darmo, tworzyć i edytować głosu, muzyki i innych nagrań dźwiękowych. Podczas edycji plików audio można wycinać, kopiować i wklejać części nagrania, a następnie dodać efekty jak echo, wzmocnienie i redukcji szumów. WavePad pracuje jako awav lub mp3 redaktor, ale również obsługuje wiele formatów plików, w tym vox, gsm, WMA, Real Audio, AU, AIF, FLAC, OGG i innych.   Power Sound Editor   to program do komponowania muzyki za darmo, wszystko, czego potrzebujesz, aby edytować i miksować dźwięki. Możesz użyć zasilania Free Sound Editor do nagrywania własnej muzyki, głosu lub innych plików audio, edytować je, zmieszać go z innym audio lub muzycznych części, dodać efekty jak Reverb, Chorus, a Echo i nagrać go na płycie CD, pocztą że w sieci World Wide Web lub e-maila to.
       
  MAGIX Music Maker   to program do komponowania muzyki wolnej, doskonała muzyka, ale skomplikowane narzędzie, kafle.   Wavosaur jest Programy do komponowania muzyki za darmo i muzyka edycji, edytor wav, przetwarzania i nagrywania dźwięków, pliki WAV i MP3. 
       
  Anvil Studio
wielościeżkowe nagrywanie i edycja MIDI i cyfrowe audio.
  Łatwe Kompozytor Muzyka Darmowe
Automatyczne kompozytor.
       
  Hammerhead Rhythm Station             darmowe i proste Programy, które jest podobne do Roland TR-909.   Guitar Guru                                        Naucz się grać na gitarze grać swoje ulubione piosenki. Dowiedz się, na gitarze akustycznej, elektrycznej lub basowej. Dowiedz się części basu bas Guru Sessions. Ponad 2000 piosenek już dostępne.
       
  REAPER                                            tworzyć i edytować własne pieśni i muzykę. Edycja wielu elementów MIDI lub utwory razem w jednym edytorze   AIMP                                             zaawansowany odtwarzacz multimedialny, który zawiera konwerter audio, przechwytywanie oraz edytor tagów.
       
  Zulu DJ                                         oprogramowania DJ, kompletne rozwiązanie do miksowania muzyki dla amatorów i profesjonalnych DJ-ów.   Darmowe ots Gramofony                        Program do mieszania w czasie rzeczywistym dla melomanów.
       
  TrakAx   jest Programy do komponowania muzyki darmo , program do tworzenia profesjonalnej muzyki i wideo łączy w łatwy sposób. Tworzenie miksów muzycznych - próbki wycięte, dodawać własne wokale, mix jak DJ - Beat i automatycznego dopasowywania crossfading pozwalają mieszać jak Pro.   Free Audio Editor i jest Programy do komponowania muzyki za darmo , c omplete programu do edycji do tworzenia muzyki, nagrywanie, płyty winylowe i kasety na płyty CD.
       
  Virtual DJ                                                mikser muzyczny z zegarem pokonać. programu wszystkie potrzebne narzędzia: - baza danych MP3 - W pełni zautomatyzowany mix - Urządzenia sterujące - - kontrola Lights Music Video & Karaoke   DarkWave Studio  to program do komponowania muzyki za darmo, wirtualny dźwięk studio do tworzenia własnej muzyki. ES Arpeggiator - do łatwego odtwarzania skomplikowanych arpeggio Z klawiatura MIDI. ES ControlChange Mapper - Mapa Control Change Wydarzenia z jednego indeksu do drugiego. Wejście ES MIDI - gry na instrumentach z klawiatury Muzycznej. ES MIDI Output - Zewnętrzne sekwencji MIDI Syntezatory. ES Mixer - Mikser stereo utworu 8 Z 2 auxilary utworów. ES DGenR8 - Synthesize Drum Beats Z Roland TR-909 Flavour. ES BassHead - Top Notch Subtraktywny Wirtualny syntezator analogowy. ES SpatialVerb - realistyczne efekty Reverb z płynną Sound. ES Stomp - Synthesize To klasyczna Techno Thumping bass drum. ES Wygładzanie - 32x cyfrowy Oversampling filtr. ES QuadDelay - Dla Trippy efektów echa.
       
  Stymulator Edytor  jest Programy do tworzenia muzyki za darmo tworzyć miksy muzyczne i dzielić się nimi w sieci   Mixxx                                                      to darmowy, open source DJ, który daje wszystko, czego potrzebujesz do wykonania na żywo mieszanki.
       
  ACID Xpress jest bezpłatna, wersja 10-track oprogramowania ACID do nagrywania muzyki, edycji i miksowania. Jest łatwy w obsłudze, nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbował tworzenia muzyki na bazie pętli przed. Wystarczy wybrać kilka pętli, malować je na torze i odtwarzać je. Wszelkie pętle wybierzesz współpracować ponieważ ACID Xpress automatycznie dopasowuje tempo i tonację. Kiedy będziesz gotowy, aby opublikować utwór ACIDplanet.com.    
       
  MuseScore jest Programy do tworzenia kompozycji muzyki za darmo piękne nuty za darmo dzięki MuseScore, darmowy i otwarty programu notacji źródło! Tworzenie muzyki arkusza z edytorem WYSIWYG Słuchaj swojego wyniku z odtwarzania komputer Udostępnij & wydrukować swój wynik   Sibelius profesjonalne Programy do notacji muzycznej. Avid Sibelius 7 jest wystarczająco zaawansowany, aby sprostać wymaganiom najlepszych kompozytorów, aranżerów i wydawców, ale dość proste dla początkujących, jak i studentów.
       
  TuxGuitar jest Programy do komponowania muzyki  wielościeżkowej Edytor tabulatury i odtwarzacz. Z TuxGuitar, będzie można komponować muzykę używając następujących funkcji   Finale 2011   Profesjonalne Programy komponowanie muzyki.