Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do komputera rejestrującego darmo

       
       
       
       
  CamStudio to program do nagrywania pulpitu darmowe, zapis wszystkich aktywności ekranu i dźwięku na komputerze i stworzyć AVI plików wideo zgodnych ze standardami branżowymi i używając jego wbudowany SWF Producent może zamienić te pliki AVI do szczupłych, średnia, przyjazny przepustowości Streaming Flash wideo ( SWF).   Debut Video Capture jest Programy do nagrywania pulpitu wolne, nagrywanie wideo z kamery, nagrywanie urządzenia lub przechwytywania wideo z ekranu, nagrywanie zasadniczo niczego z przechwytywania wideo z kamery, ekranu lub urządzeń wejścia wideo, takich jak nagrywarki VHS w ciągu kilku minut pobieranie.
       
  Free Screen To Video to program do nagrywania pulpitu, nagrywanie działalności ekranu komputera w wideo. Możesz nagrywać cały ekran lub tylko niektórych obszarów ekranu. Formaty wideo FLV i SWF nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji kodeków.   Photobie jest Programy do nagrywania pulpitu, edytor zdjęć z zaawansowanym ekranem oraz wychwytywania ramki funkcji edycyjnych.
       
      taksi jest Programy do nagrywania pulpitu, narzędzie do przechwytywania przechwytywania wideo / ekranu do nagrywania aplikacji graficznych 3D (np. gier). Potrafi on przechwytywać prawie dowolnej aplikacji Windows przy użyciu DirectX, OpenGL lub GDI i utworzyć plik AVI za pomocą dowolnego zainstalowanego kodeka VFW lub nieruchomych klatek w PNG.
       
  Greenshot jest Programy do nagrywania pulpitu bezpłatne, szybkie tworzenie zrzutów ekranu z wybranego regionu, oknie lub na pełnym ekranie, można nawet zdobyć kompletne (przewijanie) stron internetowych z Internet Explorer.   Screenshot Captor jest Programy do nagrywania pulpitu, darmowe narzędzie do zgrywania, manipulacji, komentowania i dzielenia ekranu.