Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do mieszania zdjęcia darmowe

       
       
       
       
  Obraz Inc jest Programy do zdjęć mieszania darmo Tworzenie kompozycji graficznych przy użyciu warstw i masek. Mieszanka wielu zdjęć razem stworzyć ciekawe tekstury nakładek, lub dodawać efekty krawędzi i ramki do zdjęć.   Morpheus Photo Mixer jest Programy do mieszania zdjęć wolnego oprogramowania compositing, że miesza się twarzy i części ciała między dwoma zdjęciami. Umieścić głowę jednej osoby na kogoś (lub coś) ciało innego lub łączyć najzabawniejszych cechy dwóch ludzi do tworzenia hipotetycznej trzeciej osoby.
       
  Shape Collage to program do zdjęć mieszania darmo tworzenia kolaży graficznych w mniej niż minutę, z zaledwie kilku kliknięć myszką. Zdjęcia są automatycznie i inteligentnie umieszczony za pomocą bardzo szybki patent metody. Użyj zdjęć na komputerze lub z internetu, aby kolaże. Aby kolaże na wszelkie możliwe postaci lub formie.   ScrapbookFlair jest Programy do zdjęcia mieszania bezpłatny udział twoje albumy z rodziną i przyjaciółmi. Zrobić piękne stron notatniku z cyfrowych zdjęć w kilka minut. Bezpłatny dostęp do wspaniałych tła, upiększeń i szablonów projektowych.
       
  Em Free Photo Collage   to program do zdjęć mieszania darmowe zabawy i bardzo łatwy w użyciu narzędzie do tworzenia imponujące kolaże zdjęć i cyfrowe albumy ze zdjęciami. można wybrać ulubionego zdjęcia jako tła, zorganizować kilka zdjęć na papierze, a następnie zastosować do nich operacje, takie jak obracanie, zmianę rozmiaru, dodanie ramki, zmiany pozycji i zmianę nakładki porządek, i łącząc je w obraz z szablonów masek. również można wybrać szablonów collage, przeciągnąć i upuścić zdjęcia stworzyć niezapomniane prezenty i pamiątki.   webGobbler jest Programy do zdjęć mieszania, które pozwala na tworzenie zdjęć zdjęcia mozaiki z własnego komputera. Obraz mozaiki zdjęć składa się z malutkich zdjęć, które są dopasowane do siebie w taki sposób, że z daleka, że łączą się aby stworzyć wygląd nowego zdjęcia.
       
  Fusion umożliwia łączenie kilku zdjęć tej samej sceny w jednym.   Foto-Mosaik pomaga stworzyć mozaikę zdjęć, które składają się z wielu małych zdjęć (płytki), z własnych zdjęć.

 

       
  Ramki do zdjęć i efektów bezpłatny jest Programy do efektów fotograficznych bezpłatnym narzędziem cyfrowej fotografii, która pozwala na dodanie ramki, obramowania i efekty filtrów do zdjęć cyfrowych.   Funny Photo Maker   to program do zdjęć efektów mieszania pomaga edycji zdjęć z ponad 150 wspaniałymi ramki, twarzy zabawy i efekty artystyczne, zdjęcia eksportu w pliku obrazu i animacji GIF, a łatwo zmienia swoje zdjęcia w dzieła sztuki i ciekawy! Bogaty ramki: billboardy, wydarzenia, celebraties, gry itp. twarzą zabawa efekty: popularne gwiazdy, zwierzęta, sceny filmowe, itp. Gorgeous artystycznych efektów fotograficznych 3D edycji; Pełne ustawienia dostosowania; Śmieszne wyrażeń.
       
  Zdjęcie! Edytor jest Programy do mieszania fotograficznych efektów, można usunąć efekt czerwonych oczu natychmiast poprawić kolor obrazu, zrobić zabawne karykatury, dodać niesamowite efekty świetlne, wyprostuj, korektora i upraw zdjęcia. Narzędzie odszumianie jest jednym z najlepszych na świecie, aby skutecznie usunąć luminancji i szum koloru z obrazów cyfrowych wykonanych w słabych warunkach oświetleniowych. Będziesz także docenić Makijaż narzędzia, który oferuje kompletny zestaw filtrów retuszu, aby najlepsze z Twoich zdjęć portretowych.   PhotoScape Portable to program do efektów fotograficznych zabawy i łatwe Programy do edycji zdjęć, który pozwala naprawić i poprawić zdjęcia. Efekty specjalne wliczone.
       
  PhotoFiltre Portable to program do efektów fotograficznych kompletny program do retuszu. tusz lub efekty mozaiki Jest również   PhotoFiltre   to program do efektów fotograficznych kompletny program do retuszu, edytor zdjęć i optymalizator, pointylizm, efekt puzzle, ponad 100 filtrów.
       
  PhotoShine jest Programy do efektów fotograficznych, które pozwalają stosować zabawne, ładne i przyciągające wzrok efekty do swoich ulubionych zdjęć. pozwala w łatwy sposób na kolażu zdjęć, dodając swoje zdjęcie do różnych pięknych szablonów   Pixlr-o-matic jest piękny, jak Instagram aplikacji, które pomogą Ci zrobić swoje zdjęcia w coś specjalnego. Zamień swoje zdjęcia w chłodne spojrzenie Vintage i retro zaskoczy! Z tym zabawy i proste ciemni można stosować filtry, oświetlenie i granice tak łatwe, jak jeden, dwa, trzy.
       
  FotoSketcher   konwersji zdjęć cyfrowych w szkicu, malarstwa czy rysunku. Ponad 20 różnych stylów są dostępne od szkiców do akwareli lub obrazy olejne, długopis i tuszem rysunków i karykatur.   Zdjęcie do Sketch   konwertować zdjęcia do doskonały szkic i kolor farby wody.
       
  Rysownik    Ten kompaktowy i Programy graficzne łatwe w obsłudze umożliwia nawet początkujący komputera do tworzenia zabawnych karykatur lub realistyczne obrazy stosujące twórcze efekty wypaczenia w ciągu kilku minut.   Easy Photo Effects   to program do efektów fotograficznych prawdopodobnie najbardziej łatwy w użyciu edytor zdjęć będzie kiedykolwiek znaleźć. Wystarczy kliknąć na przycisk można przekształcić swoje zdjęcia w czarno-białych prac, nadać im wygląd retro sepia lub zastosować fajny efekt filmu.
       
  Face Control to program do efektów specjalnych plug-in jest precyzyjne narzędzie do syntezy wyraz twarzy, na co karykatur ze zdjęć, oraz tworzenia animowanych portretów.   Twarz Smoother jest Programy do efektów fotograficznych specjalnego oprogramowania do edycji zdjęć. Czasami skóra twarzy na zdjęciu nie wygląda dobrze. Twarz Smoother wygładza skórę twarzy w sposób łatwy i szybki sposób i sprawia, że zdjęcia bardziej piękne.