Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do nagrywania wideo za darmo

       
       
       
       
  CamStudio to program do nagrywania wideo za darmo, zapis wszystkich aktywności ekran i dźwięk w komputerze i tworzyć pliki wideo AVI standardem branżowym i przy użyciu wbudowanego w SWF Producent może zwrócić tych plików AVI do chudego, myśli, przyjazny przepustowości Flash Streaming wideo ( SWF).   Debut Video Capture jest Programy do nagrywania wideo darmowe, Zapis wideo z kamery, nagrywanie urządzenia lub przechwytywania wideo z ekranu, nagrywanie zasadniczo niczego z przechwytywania wideo z kamery, ekranu lub urządzeń wejścia wideo, takich jak nagrywarki VHS w ciągu kilku minut pobieranie.
       
  Free Screen To Video to program do nagrywania wideo, nagrywanie działalności ekranu komputera w wideo. Możesz nagrywać cały ekran lub tylko niektórych obszarów ekranu. Formaty wideo FLV i SWF nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji kodeków.   Photobie jest Programy do nagrywania wideo, edytor zdjęć z zaawansowanym ekranem oraz wychwytywania ramki funkcji edycyjnych.
       
      taksi jest Programy do nagrywania wideo, narzędzia do przechwytywania przechwytywania wideo / ekranu do nagrywania aplikacji graficznych 3D (np. gier). Potrafi on przechwytywać prawie dowolnej aplikacji Windows przy użyciu DirectX, OpenGL lub GDI i utworzyć plik AVI za pomocą dowolnego zainstalowanego kodeka VFW lub nieruchomych klatek w PNG.
       
  Greenshot jest Programy do nagrywania wideo za darmo, szybko tworzyć zrzuty ekranu z wybranego regionu, oknie lub na pełnym ekranie, można nawet zdobyć pełne (przewijanie) stron internetowych z Internet Explorer.   Screenshot Captor jest Programy do nagrywania wideo, darmowe narzędzie do zgrywania, manipulacji, komentowania i dzielenia ekranu.
       
       
  VideoPad Video Editor  to program do nagrywania wideo za darmo, edytor dla początkujących. Przeciągnij i upuść pliki wideo dla łatwej edycji wideo Zastosuj efektów i przejść, dostosować prędkość wideo i więcej. Edycja wideo z dowolnej kamery wideo Przechwytywanie z kamery DV, VHS, kamery, lub importu najbardziej dowolny format plików wideo, w tym AVI, WMV, 3GP, WMV i DivX. Pełne przejścia i efekty wizualne ponad 50 efektów wizualnych i przejściowych dodać profesjonalny wygląd do swoich filmów. Tworzenie filmów na DVD, HD, YouTube i inne nagranie projektu filmu na DVD do odtwarzania na TV, lub jako samodzielny plik wideo dla korzystających z internetowych i na urządzeniach przenośnych.   Windows Live Movie Maker                         to program do nagrywania wideo, create prezentacji multimedialnych w łatwy sposób. Z Windows Live Movie Maker, można szybko włączyć swoje zdjęcia i filmy w wielkich filmach. Dodawać efekty specjalne, przejścia, dźwięki i opisy aby przekazać wiadomość.
       
  Pinnacle VideoSpin  jest Programy do nagrywania wideo za darmo, mieszanie wideo, zdjęć i muzyki, łatwy w obsłudze.   VirtualDub  to program do nagrywania wideo doskonały program do edycji wideo. Obsługuje MPEG-2, AC3, OGG Vorbis i MP3 VBR do oryginalnego VirtualDub.
       
  Avidemux   to program do nagrywania wideo do prostych cięcia, filtrowanie i kodowanie.   AVS Video Editor   Trim, cięcie, dzielenie, scalanie, obracać, mieszać filmów. Stosowanie efektów i nakładek, menu Wstaw, audio, teksty i napisy. Nagrywanie płyt DVD / Blu-ray.
       
  SuperDVD Video Editor  to program do nagrywania wideo, c omplete redaktor z podstawowego cięcia do ostatecznej edycji. Przechwytywanie formularz Film kamery, kamery DV, TV kartę w formacie DivX lub AVI w locie. Edycja AVI lub DivX lub inny format pliku w ramach kontroli kopiowania jakiejkolwiek części filmu i zapisać go. Divide / Merge Audio lub Vedio Stream w nowym pliku Zmiana prędkości odtwarzania i dodać efekt wideo. Pełna kontrola Vedio audio i strumienie. Łatwy do tworzenia menu DVD. Bezpośredniego spalania żadnych filmów do formatu VCD DVD.   Videolan Movie Creator  jest Programym do nagrywania wideo za darmo. edytor wideo od twórców VLC Media Player. VideoLAN Movie Creator jest nieliniowa Programy do edycji wideo dla tworzenia w oparciu o libVLC i działa w systemach Windows, Linux i Mac OS X!
       
  Sony Vegas Pro wideo                       Profesjonalny edytor audio i wideo. Edycja wideo SD lub HD z przeciągnij-i-upuść, myszy i klawiatury przycinanie i tętnienia edycji. Funkcje obejmują technologię ProType napisów, multicamera narzędzia do edycji, 32-bitowe zmiennoprzecinkowe przetwarzanie obrazu, konfigurowalne okno układów, różnymi kolorami, pęknięcia, HDV / AVCHD / czerwony / SDI / support XDCAM, A / V wykrywanie i naprawę synchronizacji i automatycznego rama kwantyzacji.   Program Adobe Premiere Elements                                          Marka domowe filmy wyglądają profesjonalnych filmów.