Darmowe programy pobierz

     
 

     Programy do naprawy komputera darmo

       
       
       
       
  CCleaner to program do naprawy komputera wolnego do czyszczenia komputera z systemem Windows. Chroni Twoją prywatność w Internecie i sprawia, że komputer szybciej i bardziej bezpieczne. Registry Cleaner usunąć nieużywane i starych wpisów w rejestrze.   Advanced SystemCare to program do naprawy komputera za darmo ochronę, naprawy, czyszczenia i optymalizacji komputera. To Tunes systemu Windows, zwalniając wbudowany moc systemu. Znacznie zwiększa zarówno wydajność systemu i Internetu nawet do 400 osób. Za pomocą jednego kliknięcia, skanuje i naprawia dziesięć problemy z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami.
       
  Hiren Boot CD jest to program do naprawy komputera, zbierania odzyskiwania danych open-source, tworzenie kopii zapasowych i narzędzi antywirusowych zebranych na bootowalnej płyty CD. Przeznaczone dla użytkowników systemu Windows, Programy jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania z uszkodzonych instalacji systemu operacyjnego i związanych z nimi rodzajów niepowodzeń.

Na płycie CD są popularne narzędzia, takie jak Avira AntiVir Personal, Spybot - Search and Destroy, a nawet RootkitRevealer. Możesz również skorzystać z dysków CD, aby zmienić partycje, odzyskać uszkodzone dane lub przywracania usuniętych plików.

   
       
  Recuva to program do naprawy komputera za darmo odzyskuje pliki usunięte z komputera z systemem Windows, Kosza, cyfrowy aparat fotograficzny, karty lub odtwarzacz MP3.   Unlocker Odblokuj plików systemu Windows nie pozwoli ci usunąć.
       
  Glary Utilities  to program do naprawy komputera Fix, przyspieszenie, utrzymania i ochrony komputera.   PC Wizard   program informacyjny system wykrywania sprzętu, ale także trochę więcej analizy.
       
  Revo Uninstaller   pomaga odinstalować Programy i łatwo usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze! Nawet jeśli masz problemy z odinstalowaniem i nie można odinstalować je z "Dodaj lub usuń programy" w panelu sterowania aplet.   RegSeeke   jest Programy do naprawy komputera za darmo zarządzania i czyszczenia rejestru systemu Windows
       
  HDD Low Level Format Narzędzie   to można usunąć i Low-Level Formatowanie SATA, IDE, SCSI, SAS, SSD lub dysk twardy.   EASEUS CleanGenius W systemie Windows  jest Programy do naprawy komputera wolnego optymalizacji systemu Windows, aby przyspieszyć, czyszczenia i naprawy komputera PC.
       
  Defraggler   dysku Defragmentacja defragmentacji całego dysku twardego lub pojedynczych plików   HDClone tworzenia identycznych kopii 1:1 z dysków twardych i innych nośników. Kopie mniejsze dyski na większe do migracji lub tworzenia kopii zapasowej kompletne instalacje, jak również do ratowania danych.
       
  TestDisk jest Programy do naprawy komputera za darmo odzyskać utracone partycje i / lub dokonać dyski bez uruchamiania systemu startową ponownie.   Hard Drive ScanDisk Pro to program do naprawy komputera bezpłatnych wyszukuje i naprawia błędy na dysku twardym, w tym klastrze, fizyczne i pomyłki co do lokalizacji plików