Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do przechwytywania wideo darmo

       
       
       
       
  CamStudio to program do przechwytywania wideo za darmo, zapis wszystkich aktywności ekranu i dźwięku na komputerze i stworzyć AVI plików wideo zgodnych ze standardami branżowymi i używając jego wbudowany SWF Producent może zamienić te pliki AVI do szczupłych, średnia, przyjazny przepustowości Streaming Flash wideo ( SWF).   Debut Video Capture to program do przechwytywania wideo za darmo, zapis wideo z kamery internetowej, urządzenia przechwytywania wideo lub nagrywania z ekranu, zapis w zasadzie wszystko, od przechwytywania wideo z kamery, na ekranie, lub urządzenia wejścia wideo, takich jak nagrywarki VHS w ciągu kilku minut pobieranie.
       
  Free Screen To Video to program do przechwytywania wideo, nagrywanie działalności ekranu komputera w wideo. Możesz nagrywać cały ekran lub tylko niektórych obszarów ekranu. Formaty wideo FLV i SWF nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji kodeków.   Photobie jest Programy do przechwytywania wideo, edytor zdjęć z zaawansowanym ekranem oraz wychwytywania ramki funkcji edycyjnych.
       
      taksi jest Programy do przechwytywania wideo, przechwytywanie wideo narzędzie do przechwytywania / nagrywania ekranu dla aplikacji graficznych 3D (np. gier). Potrafi on przechwytywać prawie dowolnej aplikacji Windows przy użyciu DirectX, OpenGL lub GDI i utworzyć plik AVI za pomocą dowolnego zainstalowanego kodeka VFW lub nieruchomych klatek w PNG.
       
  Greenshot jest Programy do przechwytywania wideo za darmo, szybko tworzyć zrzuty ekranu z wybranego regionu, oknie lub na pełnym ekranie, można nawet zdobyć kompletne (przewijanie) stron internetowych z Internet Explorer.   Screenshot Captor jest Programy do przechwytywania wideo za darmo, narzędzie do zgrywania, manipulacji, opisywanie i udostępnianie zrzutów ekranu.