Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do tworzenia filmu wolnego

       
       
       
       
  VideoPad Video Editor  to program do tworzenia filmów za darmo, edytor dla początkujących. Przeciągnij i upuść pliki wideo dla łatwej edycji wideo Zastosuj efektów i przejść, dostosować prędkość wideo i więcej. Edycja wideo z dowolnej kamery wideo Przechwytywanie z kamery DV, VHS, kamery, lub importu najbardziej dowolny format plików wideo, w tym AVI, WMV, 3GP, WMV i DivX. Pełne przejścia i efekty wizualne ponad 50 efektów wizualnych i przejściowych dodać profesjonalny wygląd do swoich filmów. Tworzenie filmów na DVD, HD, YouTube i inne nagranie projektu filmu na DVD do odtwarzania na TV, lub jako samodzielny plik wideo dla korzystających z internetowych i na urządzeniach przenośnych.   Windows Live Movie Maker                         Tworzenie prezentacji multimedialnych w łatwy sposób. Z Windows Live Movie Maker, można szybko włączyć swoje zdjęcia i filmy w wielkich filmach. Dodawać efekty specjalne, przejścia, dźwięki i opisy aby przekazać wiadomość.
       
  Pinnacle VideoSpin  jest Programy do tworzenia filmu wolnego, mieszanie wideo, zdjęć i muzyki, łatwy w obsłudze.   VirtualDub  to program do tworzenia filmów, doskonały program do edycji wideo. Obsługuje MPEG-2, AC3, OGG Vorbis i MP3 VBR do oryginalnego VirtualDub.
       
  Avidemux   to program do tworzenia filmów do prostych cięć, filtrowanie i kodowanie.   Mistrz edycji wideo jest Programy do tworzenia filmów w dowolnym formacie AVI (DivX, xvid.itd i wideo MPEG bez utraty jakości.
       
  SuperDVD Video Editor   to program do tworzenia filmów, c omplete redaktor z podstawowego cięcia do ostatecznej edycji. Przechwytywanie formularz Film kamery, kamery DV, TV kartę w formacie DivX lub AVI w locie. Edycja AVI lub DivX lub inny format pliku w ramach kontroli kopiowania jakiejkolwiek części filmu i zapisać go. Divide / Merge Audio lub Vedio Stream w nowym pliku Zmiana prędkości odtwarzania i dodać efekt wideo. Pełna kontrola Vedio audio i strumienie. Łatwy do tworzenia menu DVD. Bezpośredniego spalania żadnych filmów do formatu VCD DVD.   Videolan Movie Creator  to program do tworzenia filmów za darmo. edytor wideo od twórców VLC Media Player. VideoLAN Movie Creator jest nieliniowa Programy do edycji wideo dla tworzenia w oparciu o libVLC i działa w systemach Windows, Linux i Mac OS X!
       
  Sony Vegas Pro wideo                       Profesjonalny edytor audio i wideo. Edycja wideo SD lub HD z przeciągnij-i-upuść, myszy i klawiatury przycinanie i tętnienia edycji. Funkcje obejmują technologię ProType napisów, multicamera narzędzia do edycji, 32-bitowe zmiennoprzecinkowe przetwarzanie obrazu, konfigurowalne okno układów, różnymi kolorami, pęknięcia, HDV / AVCHD / czerwony / SDI / support XDCAM, A / V wykrywanie i naprawę synchronizacji i automatycznego rama kwantyzacji.   Program Adobe Premiere Elements                       Marka domowe filmy wyglądają profesjonalnych filmów.