Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do wideokonferencji darmo

       
       
       
       
  Skype to program do wideokonferencji bezpłatnych, połączeń konferencyjnych. Rozmawiać z więcej niż jednej osoby na raz. Grupowe rozmowy wideo Złap się twarzą w twarz z kilku osób w tym samym czasie w grupie połączenia wideo.   ooVoo   jest Programy do wideokonferencji wolnego, grupa połączenia wideo Złap się twarzą w twarz z kilku osób w tym samym czasie w grupie połączenia wideo Skype.
       
  Google Voice and Video Chat   jest Programy do wideokonferencji wolnego, pozwala trzymać wideo-konferencji z rodziną. Wideo czat bezpośrednio z Gmail, iGoogle i Orkut. Wyglądać i brzmieć najlepiej, z wysokiej jakości audio i wideo.   Paltalk   jest Programy do wideokonferencji wolne, rozmów i wideo-rozmowy z ludźmi z całego świata. Rozmawiaj twarzą w twarz z maksymalnie 10 znajomych. i konferencje wideo możesz dołączyć,
       
  BRAVIS Galaxy   jest Programy do wideokonferencji wolnego, rozwiązanie wideokonferencji za współpracę z partnerami biznesowymi, współpracownikami i klientami bezpośrednio z biurka. Rozwiązanie firm z naszego oprogramowania wideokonferencyjnego jest dostępna dla maksymalnie 16 participiants.   Camfrog Video Chat    to program do wideokonferencji wolne, dołączyć lub stworzyć własne za darmo kamery czatów. Prywatne Free Video i Audio portów Zadzwoń i przekonaj znajomym prywatnie lub poznać kogoś nowego w naszym katalogu użytkownika. Czat wideo 1-na-1 i dołączyć wideo czatów. Nie wymagana jest kamera internetowa, aby zobaczyć ludzi. Camfrog działa za wszystkich firewalli, routerów i sieci bezprzewodowych. Łatwo jest znaleźć nowych ludzi do rozmów wideo z naszego katalogu użytkownika.
       
  ooVoo jest Programym do kamery USB video chat darmowe wielokrotnego klienta, czat wideo z maksymalnie 12 znajomych. Wyślij fajne wiadomości wideo. Nagrać i przesłać do serwisu YouTube. Komunikatory.    
       
  ManyCam   jest Programy do kamery USB, dodaj zabawne efekty specjalne do kamery. ManyCam Studio Pro zamienia ManyCam do Pro krosownicy wideo z przejścia i więcej! Nowa karta audio pozwala nadawać nagłośnienie i dodać niesamowite efekty dźwiękowe. Obsługa wideo HD oraz Broadcasting nagrywania wideo i audio na dysku twardym. Klatek na sekundę wzrasta wydajność. Obraz w obrazie jest zmienny rozmiar wraz z możliwością dodawania 4 źródeł. Niesamowite nowe wideo i efekty dźwiękowe!   MyWebcam Nadawca jest Programy do kamery USB. MyWebcam to serwis, który pozwala zobaczyć swoje kamery w dowolnym miejscu na świecie, zarówno przez Internet i na telefon komórkowy.
       
  MyCam jest Programy do kamery USB, robić zdjęcia, nagrywać filmy wideo z kamery i zarządzanie nimi! Migawka w formatach JPEG / BMP. Zapis wideo do formatu MJPEG/MP3 AVI.   Tango Tango na PC Zadzwoń do swoich przyjaciół, którzy mają Tango na ich telefony, tabletki, czy komputery za darmo!
       
  Eyeball Chat   jest Programy do wideokonferencji za darmo, czat głosowy i wideo na żywo z przyjaciółmi i rodziną w tym wielopartyjny konferencji Bądź w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną z wykorzystaniem bogatej obecności i wiadomości błyskawiczne Czat z AIM, Google Talk, MSN i Yahoo ! kumple, grupy lub osobistej wideokonferencji.   Yawcam   jest Programy do kamery USB, publikowania zdjęć wykonanych przy użyciu kamery internetowej w sieci. Streaming video, klatek obrazu, wbudowany serwer WWW, Detekcja ruchu, FTP-Upload.
       
  WebCamImageSave jest Programy do kamery WebCam USB, proste narzędzie do przechwytywania, który pozwala w łatwy sposób przechwycić obraz z kamery co kilka sekund, które wybrać i zapisać go do pliku obrazu (. jpg,. png,. bmp) na dysku dysk.   SplitCam jest Programy do oprogramowania kamery kamery USB oferuje fajne efekty kamery do posiadania więcej pozytywnych emocji podczas rozmów wideo z przyjaciółmi! Dodatkowo SplitCam jest najprostszy sposób, aby podzielić strumienia wideo kamery.