Darmowe programy pobierz

     
 

    Programy do nagrywania audio za darmo

       
       
       
       
  LMMS                                                   jest Programy do nagrywania audio, darmowy program do komponowania i tworzenia muzyki na komputerze PC. Muzyki mieszanie oprogramowania darmowego programu do pobrania.   Audacity                                                       jest darmowym Programym do nagrywania i edycji muzyki, dźwięku, cyfrowe formaty audio, w tym WAV, AIFF i MP3.
       
  WavePad                                              jest Programy do nagrywania audio i wolne m Ake i edytować głosu, muzyki i innych nagrań dźwiękowych. Podczas  edycji audio,  pliki można wycinać, kopiować i wklejać części nagrania, a następnie  dodać efekty  jak echo, wzmocnienie i redukcji szumów. WavePad pracuje jako edytor wav lub mp3  , ale również obsługuje wiele formatów plików, w tym vox, gsm, WMA, Real Audio, AU, AIF, FLAC, OGG i innych.   Power Sound Editor                                 to program do nagrywania audio i swobodnego edytować i miksować dźwięki. Możesz użyć zasilania Free Sound Editor do nagrywania własnej muzyki, głosu lub innych plików audio, edytować je, zmieszać go z innym audio lub muzycznych części, dodać efekty jak Reverb, Chorus, a Echo i nagrać go na płycie CD, pocztą że w sieci World Wide Web lub e-maila to.
       
  MAGIX Music Maker                                     to program do nagrywania audio i wolne Doskonała muzyka, ale narzędzie kompleksowego podejmowania.   Wavosaur                                      Wavosaur to darmowy program do edycji muzyki i tworzenia muzyki, edytor wav, przetwarzania i nagrywania dźwięków, pliki WAV i MP3.
       
  Anvil Studio
to program do nagrywania audio i wolne f rom nagrywanie do składu i przez MIDI do edycji, miksowania i masteringu, Programy nagrywające posiada wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania pracy.
  Łatwe Kompozytor Muzyka Darmowe
Automatyczne kompozytor.
       
  Hammerhead Rhythm Station             proste i bezpłatne Programy, które jest podobne do Rolanda TR-909   Guitar Guru                                        Naucz się grać na gitarze grać swoje ulubione piosenki. Dowiedz się, na gitarze akustycznej, elektrycznej lub basowej. Dowiedz się części basu bas Guru Sessions. Ponad 2000 piosenek już dostępne.
       
  REAPER                                            tworzyć i edytować własne pieśni i muzykę. Edycja wielu elementów MIDI lub utwory razem w jednym edytorze   AIMP                                             zaawansowany odtwarzacz multimedialny, który zawiera konwerter audio, przechwytywanie oraz edytor tagów.
       
  Zulu DJ                                         oprogramowania DJ, kompletne rozwiązanie do miksowania muzyki dla amatorów i profesjonalnych DJ-ów.   Darmowe ots Gramofony                        Program do mieszania w czasie rzeczywistym dla melomanów.
       
  TrakAx                                                  jest Programy do nagrywania audio i bezpłatnym programem do tworzenia profesjonalnych muzyki i miksów wideo w prosty sposób. Tworzenie miksów muzycznych - próbki wycięte, dodawać własne wokale, mix jak DJ - Beat i automatycznego dopasowywania crossfading pozwalają mieszać jak Pro.   Free Audio Editor                                    to program do nagrywania audio i darmowy c programu do edycji omplete do tworzenia muzyki, nagrywania, płyty winylowe i kasety na płyty CD.
       
  Virtual DJ                                                mikser muzyczny z zegarem pokonać. programu wszystkie potrzebne narzędzia: - bazy danych MP3 - W pełni zautomatyzowany mix - kontrolne Światła - Urządzenia sterujące - Music Video i karaoke.   DarkWave Studio                                Wirtualne studio dźwiękowe do tworzenia własnej muzyki. ES Arpeggiator - do łatwego odtwarzania skomplikowanych arpeggio Z klawiatura MIDI. ES ControlChange Mapper - Mapa Control Change Wydarzenia z jednego indeksu do drugiego. Wejście ES MIDI - gry na instrumentach z klawiatury Muzycznej. ES MIDI Output - Zewnętrzne sekwencji MIDI Syntezatory. ES Mixer - Mikser stereo utworu 8 Z 2 auxilary utworów. ES DGenR8 - Synthesize Drum Beats Z Roland TR-909 Flavour. ES BassHead - Top Notch Subtraktywny Wirtualny syntezator analogowy. ES SpatialVerb - realistyczne efekty Reverb z płynną Sound. ES Stomp - Synthesize To klasyczna Techno Thumping bass drum. ES Wygładzanie - 32x cyfrowy Oversampling filtr. ES QuadDelay - Dla Trippy efektów echa.
       
  Stymulator Redaktor                              Tworzenie miksów muzycznych i dzielić się nimi w sieci   Mixxx                                                      to darmowy, open source DJ, który daje wszystko, czego potrzebujesz do wykonania na żywo mieszanki.
       
       
  Cool Record Edit Pro  to program do nagrywania audio i wolne m ake wysokiej jakości nagrania audio z dowolnego źródła zewnętrznego. Cool Record Edit Pro można nagrać dowolny dźwięk przechodzącej każdej linii z karty dźwiękowej. Na przykład, możesz nagrywać dźwięk jest odtwarzany przez zewnętrzny program (w tym odtwarzanie transmisji internetowych i rozmów telefonicznych), Internet, dźwięk z mikrofonu zewnętrznego LP, kasety, CD / DVD, radio AM / FM / SAT itp.   Audio Recorder for Free to program do nagrywania dźwięku, który ma zdolność do przechwytywania żadnego dźwięku, takich jak audio odtwarzanych przez odtwarzacz multimedialny, radiofonii internetowej, kasety i tak dalej. Nagrania są zapisywane w formacie MP3/WMA/WAV/OGG który jest odpowiedni dla odtwarzacza muzyki, że można korzystać z nich w dowolnym momencie. Darmowy obsługuje również nagrywanie zajęć i nigdy nie przegapisz swojego ulubionego programu radiowego internetowej.
       
      MP3myMP3 jest Programy do nagrywania audio i wolnej r ECORD dźwięk, komputer robi, w tym strumieni internetowych. Nagrywanie z wszelkich zapisów na kartach zgodnych z DirectSound dźwięk są zapisywane w formacie MP3. W czasie rzeczywistym. Lub WAV.