Darmowe programy pobierz

     
 

     Program do naprawy dysku twardego darmo

       
       
       
       
  EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition to darmowy i najlepszy twardy dysk oprogramowania do odzyskiwania danych, aby naprawić wszystkie problemy utraty danych, w tym danych utraconych z awarii oprogramowania, sformatowanych lub uszkodzonych dysku twardego, ataku wirusa, utraconych partycji i innych nieznanych powodów, w systemie Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008/7. Odzyskuje dane ze sformatowanych partycji z oryginalnych nazw plików i ścieżek pamięci masowej. Co więcej, wolne Programy do odzyskiwania danych działa dobrze z dysku dynamicznego, RAID i system plików ext2/ext3. I może odzyskać dane 1GB bezpłatnie.   TestDisk jest naprawa oprogramowania na dysk twardy za darmo odzyskać utracone partycje i / lub dokonać bez uruchamiania systemu dysków startową ponownie.
       
  Hard Drive ScanDisk Pro to program do naprawy dysku twardego bezpłatnych wyszukuje i naprawia błędy na dysku twardym, w tym klastrze, fizyczne i pomyłki co do lokalizacji plików    
       
  CCleaner to program do naprawy dysku twardego wolnego do czyszczenia komputera z systemem Windows. Chroni Twoją prywatność w Internecie i sprawia, że komputer szybciej i bardziej bezpieczne. Registry Cleaner usunąć nieużywane i starych wpisów w rejestrze.   Advanced SystemCare to program do naprawy dysku twardego darmowe ochrony, naprawy, czyszczenia i optymalizacji komputera. To Tunes systemu Windows, zwalniając wbudowany moc systemu. Znacznie zwiększa zarówno wydajność systemu i Internetu nawet do 400 osób. Za pomocą jednego kliknięcia, skanuje i naprawia dziesięć problemy z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami.
       
  Recuva to program do naprawy komputera za darmo odzyskuje pliki usunięte z komputera z systemem Windows, Kosza, cyfrowy aparat fotograficzny, karty lub odtwarzacz MP3.   Unlocker Odblokuj plików systemu Windows nie pozwoli ci usunąć.
       
  Glary Utilities  to program do naprawy dysku twardego Fix, przyspieszenie, utrzymania i ochrony komputera.   PC Wizard   to program do naprawy dysku twardego programu informacyjnego darmowy system do wykrywania sprzętu, ale także kilka analiz.
       
  Revo Uninstaller   pomaga odinstalować Programy i łatwo usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze! Nawet jeśli masz problemy z odinstalowaniem i nie można odinstalować je z "Dodaj lub usuń programy" w panelu sterowania aplet.   RegSeeke   jest Programy do naprawy komputera za darmo zarządzania i czyszczenia rejestru systemu Windows.
       
  HDD Low Level Format Narzędzie   to można usunąć i Low-Level Formatowanie SATA, IDE, SCSI, SAS, SSD lub dysk twardy.    
       
  Defraggler   dysku Defragmentacja defragmentacji całego dysku twardego lub pojedynczych plików   HDClone tworzenia identycznych kopii 1:1 z dysków twardych i innych nośników. Kopie mniejsze dyski na większe do migracji lub tworzenia kopii zapasowej kompletne instalacje, jak również do ratowania danych.