Darmowe programy pobierz

     
 

     Programy dla dzieci darmowe

       
       
       
       
  Tux Paint Tux Paint to darmowy, wielokrotnie nagradzany program do rysowania dla dzieci w wieku od 3 do 12 (na przykład przedszkola i K-6). Tux Paint jest używany w szkołach na całym świecie jako działalności rysunku umiejętności obsługi komputera. Łączy interfejs łatwy w obsłudze, zabawne efekty dźwiękowe i zachęcający maskotka, który prowadzi dzieci jak korzystać z programu.   LEGO Digital Designer W trybie MINSTORMS Designer LEGO Digital masz dostęp do setek wirtualnych klocków LEGO Mindstorms i elementów Technic. Możesz zaprojektować swój kolejny model robota od podstaw, lub dokument tworzenia i dzielenia się na NXT Zaloguj!
       
  Litery i cyfry Ray bezpłatny , bezpłatny, przyjemny w użyciu Programy edukacyjne dla dzieci w wieku 3-6 lat. Świetny sposób, aby nauczyć się alfabetu, liczb, liczenia, proste pisowni, umiejętności klawiatury i wiele więcej. Proste, zabawne, gry edukacyjne, które Twoje dziecko będzie chciał znowu i znowu grać. Z wyboru w USA lub UK pisowni ..   5 pamięci Gry Darmowe gry dla dzieci pamięci: Płytki ukryć 16 identycznych zdjęć, wszystko pomieszane. Twoim zadaniem jest znaleźć wszystkie identyczne zdjęcia.
       
  Europejski Geografia Tutor Learning krajów Europy i Afryki, i stany USA, jest łatwe dzięki tej trójki sprawdzonych programów edukacyjnych.   Childsplay Childsplay jest zabawa i zapisać sposób pozwolić małym dzieciom korzystać z komputera, a jednocześnie dać im trochę matematyki, litery alphabeth, pisowni, koordynacji oko-ręka itp.
       
  Tux Typing   Dodać do nauki dla dzieci z typem zabawy!   Proste farbą prosty program do rysowania dla dzieci. Jego malarstwo jest mały program przeznaczony do nauczania małych dzieci do obsługi myszki i zabawy z kolorami i kształtami.
       
  Samochody 2 Kolor Farba znaki z Cars 2. Możesz pokolorować autos kreskówek Wybierając farbę chcesz.   Rysunek dla dzieci jest darmowy program do rysowania dla dzieci z wielu miłych opcji.
       
  Connected Kids Coloring Book Bezpłatny druku i kolor kolorowanki. Zdjęcia młodych przedszkolnym artysty, a także starszego artysty. Wystarczy kliknąć na zdjęcie, aby zrobić to duży i kolor to z ulubionego oprogramowania lub ręcznie.   Kea Coloring Book Kea Coloring Book jest zabawna i edukacyjna kolorowanka dla dzieci w każdym wieku!