Darmowe programy pobierz

     
 

    Wolnego oprogramowania dla muzyki

       
       
       
       
  LMMS                                                    jest Programy do komponowania i tworzenia muzyki na komputerze PC. Programy miksowanie muzyki programu do pobrania za darmo.   Audacity                                                    wolne Programy do nagrywania i edycji muzyki, cyfrowych formatów audio, w tym WAV, AIFF, MP3,.
       
  WavePad                                            tworzyć i edytować głosu, muzyki i innych nagrań dźwiękowych. Podczas edycji plików audio można wycinać, kopiować i wklejać części nagrania, a następnie dodać efekty jak echo, wzmocnienie i redukcji szumów. WavePad pracuje jako awav lub mp3 redaktor, ale również obsługuje wiele formatów plików, w tym vox, gsm, WMA, Real Audio, AU, AIF, FLAC, OGG i innych.   Moc Sound Editor                          Wszystko, czego potrzebujesz, aby edytować i miksować dźwięki. Możesz użyć zasilania Free Sound Editor do nagrywania własnej muzyki, głosu lub innych plików audio, edytować je, zmieszać go z innym audio lub muzycznych części, dodać efekty jak Reverb, Chorus, a Echo i nagrać go na płycie CD, pocztą że w sieci World Wide Web lub e-maila to.
       
  MAGIX Music Maker                             Doskonała muzyka, ale skomplikowane narzędzie podejmowania.   Wavosaur                                      Wavosaur to darmowy program do edycji muzyki i tworzenia muzyki, edytor wav, przetwarzania i nagrywania dźwięków, pliki WAV i MP3.
       
  Anvil Studio
wielościeżkowe nagrywanie i edycja MIDI i cyfrowe audio.
  Łatwe Kompozytor Muzyka Darmowe
Automatyczne kompozytor.
       
  Hammerhead Rhythm Station             proste i bezpłatne Programy, które jest podobne do Rolanda TR-909   Guitar Guru                                        Naucz się grać na gitarze grać swoje ulubione piosenki. Dowiedz się, na gitarze akustycznej, elektrycznej lub basowej. Dowiedz się części basu bas Guru Sessions. Ponad 2000 piosenek już dostępne.
       
  REAPER                                            tworzyć i edytować własne pieśni i muzykę. Edycja wielu elementów MIDI lub utwory razem w jednym edytorze   AIMP                                             zaawansowany odtwarzacz multimedialny, który zawiera konwerter audio, przechwytywanie oraz edytor tagów.
       
  Zulu DJ                                         DJ oprogramowania, to kompletne rozwiązanie do miksowania muzyki dla amatorów i profesjonalnych DJ-ów. Muzyka mieszanie oprogramowania darmowy program do pobrania.   Darmowe ots Gramofony                         Program do mieszania w czasie rzeczywistym dla miłośników muzyki. Muzyka mieszanie oprogramowania darmowego programu do pobrania.
       
  TrakAx                                          profesjonalny program do tworzenia muzyki i wideo łączy w łatwy sposób. Tworzenie miksów muzycznych - próbki wycięte, dodawać własne wokale, mix jak DJ - Beat i automatycznego dopasowywania crossfading pozwalają mieszać jak Pro. Muzyka mieszanie oprogramowania darmowego programu do pobrania.   Free Audio Editor                            Kompletny program do edycji do tworzenia muzyki, nagrywanie, płyty winylowe i kasety na płyty CD.
       
  Virtual DJ                                                mikser muzyczny z zegarem pokonać. programu wszystkie potrzebne narzędzia: - bazy danych MP3 - W pełni zautomatyzowany mix - kontrola świateł - Urządzenia sterujące - Muzyka Video i karaoke. Muzyka mieszanie oprogramowania darmowego programu do pobrania.   DarkWave Studio                                 Wirtualne studio dźwiękowe do tworzenia własnej muzyki. ES Arpeggiator - do łatwego odtwarzania skomplikowanych arpeggio Z klawiatura MIDI. ES ControlChange Mapper - Mapa Control Change Wydarzenia z jednego indeksu do drugiego. Wejście ES MIDI - gry na instrumentach z klawiatury Muzycznej. ES MIDI Output - Zewnętrzne sekwencji MIDI Syntezatory. ES Mixer - Mikser stereo utworu 8 Z 2 auxilary utworów. ES DGenR8 - Synthesize Drum Beats Z Roland TR-909 Flavour. ES BassHead - Top Notch Subtraktywny Wirtualny syntezator analogowy. ES SpatialVerb - realistyczne efekty Reverb z płynną Sound. ES Stomp - Synthesize To klasyczna Techno Thumping bass drum. ES Wygładzanie - 32x cyfrowy Oversampling filtr. ES QuadDelay - Dla Trippy efektów echa.
       
  Stymulator Redaktor                              Tworzenie miksów muzycznych i dzielić się nimi w sieci   Mixxx                                                      to darmowy, open source DJ, który daje wszystko, czego potrzebujesz do wykonania na żywo mieszanki. Muzyka mieszanie oprogramowania darmowego programu do pobrania.
       
       
  Freemake Music Box piosenka wyszukiwanie muzyki w Internecie.   Songr  pobierania muzyki za darmo, program, z którym można wyszukiwać i pobierać utwory muzyczne łatwo i za darmo.
       
  Lyrify  music lyrics wyszukiwania muzyki Spotify z Lyrify.   Spotify                                            
       
  Nexus Radio  Radio Online   Free Music Zilla